Ксиамен Один композитни технологии Ко, ООД
Новини
Начало > Новини > Съдържание
Один Колоездене отбор спечели на 2016 "Перлената река купа" жените планински байк предизвикателство шампион

Один колоездачен отбор спечели 2016 andquot; Перлената река Cupandquot; womenand #39; s планински байк предизвикателство шампион

На май 8,2016 трети andquot; Перлената река Cupandquot;планински велосипедив Rainmother планина, Китай проведе предизвикателство.

mountain bike wheelset

Rainmother планина, разположена в Хунан provinceand #39; s Hengyang Сити, 238 метра над морското равнище. Уникална природна околна среда предоставя уникална среда за велосипед Колоездене, не само добави интерес на Байк раса, също дава велосипедисти една визуална лечение.

mountain bicycle wheelset 26

Планински велосипед предизвикателство пистата по високите скорости надолу по пътя, катерене пътища, селски пътища, чакъл пътища, горски пътища, Уейд road, въплъщава напълно характеристиките на състезание по планинско колоездене предизвикателство.

mountain bike wheelset 29

mountain bicycle wheelset disk

След ожесточена конкуренция, с ОдинПланински Байк колоосизпълнение както си superior умения, Жу Xiaoyun на Один колоездачен отбор спечели womenand #39; s първенство, след като отново спечели честта за Один планински колела отбор!